Apie mus

 • Įmonė Blasercafe įkurta 1922 metais ir yra viena iš seniausių ir žinomiausių pasaulyje kavos gamintojų. Kompanijos būstinė įsikūrė Berne (Šveicarija). Nuo pat įkūrimo momento Blasercafe kompanija priklauso vienai šeimai, kuri tausoja tradicijas ir palaiko aukščiausiąkokybės lygį.

  Kompanijos struktūrą sudaro Blaser Cafe AG (įmonė, užsiimanti skrudinimu) ir Blaser Trading AG (kompanija, užsiimanti žalios kavos tarptautiniais pardavimais).

  Blaser Trading AG superka žalią kavą, atitinkančią tik aukštos kokybės reikalavimus, keliamus gamintojo šalyje pagal kavos tarptautinius standartus (ICO). Prieš kavos pristatymą įkompanijos sandėlius Berne, jos pupelės praeina tris bandymo ir tris patikros etapus – ir tik tada sprendžiama, ar kavos pupelės atitinka etalono pavyzdžius.

  Blaser Cafe AG poskyris, užsiimantis skrudinimu, pasitelkdamas skrudinimo bei maišymo technologijas, patikrintas dešimtmečiais, siūlo platų kavos mišinių ir vertingų atskirų kavos rūšių asortimentą, kuris gali patenkinti kavos gurmano patį subtiliausią skonį.

  https://youtu.be/uhCmQQPJq_g

  1963 metais Blaser Cafe AG kompanija viena iš pirmųjų pradėjo naudoti pakuotę suįtaisytu vienpusiu vožtuvu, kurio dėka galima pašalinti perteklinį spaudimą, susikaupusįpakuotės viduje ir kuris neleidžia patekti orui iš išorės. Tokia pakuotė padeda ilgą laiką saugoti pačias geriausias ką tik paskrudintos kavos savybes.

  Tuo pat metu, tausojant šeimos tradicijas, kompanija iki šių dienų per vieną kartą skrudina tik tą kavos kiekį, kurį galima supakuoti skrudinimo dieną. Kiekviena skrudintos kavos partija tikrinama skrudinimo laipsnio ir skonio atitikimui. Šio dėka Blasercafe turi aukščiausio laipsnio kokybės charakteristikas kiekviename etape: nuo žaliosios pupelės iki kavos puodelio.

  Kompanija yra Europos Speciality Kavos Asociacijos (SCA) įkūrėja ir dalyvė

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija