Puškiamas graikinių riešutų aliejus, 200 ml

 • Puškiamas graikinių riešutų aliejus, 200 ml

  Kodas: walnutmantova

  Naudojant SprayLeggero purškiklius, riebalų suvartojimą galite sumažinti iki 90% – praktiškai 200ml purškalas pakeičia 3 litrų skysto aliejaus naudojimą.   

 •  Sudėtis: 100% graikinių riešutų aliejus

  Gamyba: Fratelli Mantova, Italija

  Neturi lecitino, išstumiančių dujų ar putojimą stabdančių medžiagų.

  Gryname 100 % graikinių riešutų aliejuje natūraliai yra mažai sočiųjų riebalų rūgščių (<10 %) ir daugiau nesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių – apie 60 %, įskaitant vertingąsias Omega-3 ir jų idealų ryšį su Omega-6.

  Graikinių riešutų aliejuje esančios alfa-linolo ir linolo rūgštys padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

  Graikinių riešutų aliejus yra turtingas cinko, kalcio, kalio ir geležies, taip pat vitaminų E ir C šaltinis. Graikinių riešutų aliejų geriausia valgyti žalią, kaip priedą prie makaronų, sriubų, salotų, ant grotelių keptų daržovių, kaip pesto ar užpilų pagrindą.

  Naudojant SprayLeggero purškiklius, riebalų suvartojimą galite sumažinti iki 90% – praktiškai 200ml purškalas pakeičia 3 litrų skysto aliejaus naudojimą.

  Per vieną sekundę susidaro 1,8 ml 15 kcal energetinės vertės aliejaus srovelė, kurios užtenka sutepti visą vidutinio dydžio keptuvės paviršių – tradicinio aliejaus atveju reikia apie 1 šaukštą, t.y 10 ml.

  Grynasis tūris: 200ml

  Sudėtis: graikinių riešutų aliejus Žaliavos kilmės šalis: Italija, išpilstoma Italijoje Vienos porcijos (1 išpūtimas per 1 sekundę, 1,7 g / 1,8 ml, 111 porcijų pakuotėje) maistinės vertės: energinė vertė 61,4 kJ / 15 kcal, riebalai 1,65 g (įskaitant sočiąsias riebalų rūgštis 0,1 g), angliavandeniai 0 g (įskaitant 0 g). cukrų), 0 g baltymų, 0 g skaidulų, 0 g druskos Maistinė vertė 100 ml: energinė vertė 3415 kJ / 900 kcal, 92,3 g riebalų (įskaitant sočiųjų riebalų rūgščių 9,9 g), angliavandenių (įskaitant 0 g cukrų), 0 g baltymų, 0 g druskos

  Naudojimo būdas: prieš naudojimą gerai suplakti. Purškite apie 1 sekundę ant šaltos keptuvės ar kito indo ar maisto iš maždaug 10 cm atstumo.

  SVARBU! Naudokite horizontaliai, kad antgalis ir purkštukas būtų statmenai purškiamam paviršiui Atsargumo priemonės: naudokite tik kaip nurodyta. Nenaudokite šalia šilumos šaltinių ar atviros ugnies, nepurkškite tiesiai į orkaitę, viryklę, keptuvę ir pan. Nenaudokite ant degančių grotelių.

  DĖMESIO! Degus produktas, esant slėgiui. Nepradurkite ir nedeginkite net tuščios pakuotės. Įkaitimas gali sukelti sprogimą. Naudoti patalpose su efektyvia ventiliacija. Nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose. Neįkvėpkite. Laikyti tamsioje vietoje, atokiau nuo ugnies ir šilumos šaltinių, 15-25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gamintojas: Pagaminta Italijoje, Compagnia Alimentare italiana S.p.a., Via Ponte Tapino, 19, 03030 Broccostella FR, Italija

   

  Apibūdinimas:

  Graikinių riešutų aliejus patogiame purškimo buteliuke. Jis turi ryškų aromatą ir malonų skonį, puikiai tinka šaltiems padažams ir daržovių bei vaisių salotoms gaminti.

  100% grynas.
  Natūraliai turtingas Omega-3-6. 0,2 g
  Omega-3 ir 1 g Omega-9 vienoje porcijoje subalansuotai dienos normai.
  Alfa linoleno rūgštis ir linolo rūgštis padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija