Basilur Europe Breakfast Tea 40 pak.

 • Basilur Europe Breakfast Tea 40 pak.

  Kodas: europe40

  Basilur Breakfast - 4 rūšių arbatos, supakuotos į kartoninę dėžutę.  

  Gamintojas
  Basilur
  Prekės ženklas
  Basilur
  • Angliški pusryčiai

  Maloniai kvapnūs „angliški pusryčiai“ išlaiko originalų mišinį, kuris buvo pagamintas daugiau nei prieš 250 metų. Būdinga sodri ir aromatinga gryna Ceilono juodoji arbata suteiks nepamirštamą arbatos potyrį. Gerkite savo pusryčius su šia arbata, nes mėgaujatės kaip paprastu gėrimu, arba įpilkite pieno, kad pamalonintumėte savo pojūčius.

  • Airiški pusryčiai

  „Airiški pusryčiai“ užfiksuoja aukščiausios kokybės juodosios arbatos, surinktos iš nuostabių aukštesniųjų Ceilono kalnų, kvapą. Kiekvienas gurkšnis suteiks sočių ir sočių pusryčių džiaugsmo kiekvieną dieną. Virkite kaip paprastą gėrimą arba įpilkite pieno, kad gautumėte geresnę versiją, kuri išliks energinga visą dieną!

  • Paryžius pusryčiai

  Užburiančiai romantiškas natūralių rožių ir bergamočių skonis dera su aukštos kokybės juodąja arbata, parinkta iš geriausių Ceilono arbatos sodų ir sukuria unikalius „Paryžiaus pusryčius“. Pajuskite romantiką, kai kasdienius pusryčius lydi glotnaus skonio arbatos puodelis, kuris atgaivins sielą, kai pradėsite naują skyrių!

  • „Grand Hotel“ pusryčiai

  Išskirtinis savo charakteriu „Grand Hotel Breakfast“ yra talentingas mūsų arbatos meistrų mišinys, perteikiantis sodrų šokolado skonį su aukštos kokybės juodąja Ceilono arbata. Mėgaukitės maloniu šios arbatos skoniu kiekvieną rytą prie savo pusryčių stalo mėgaudamiesi prabangia žvaigždučių viešbučio klasės patirtimi!

  10 folijos arbatos pakelių x 4 rūšių arbatos, supakuotos į kartoninę dėžutę.  

 • Alternatyvios prekės

  Basilur Arbatos rinkinys | Oriental Gift Collection
  Kodas: BSROG60

  Arbatos dovanų rinkinys „Oriental Gift“ iš „ Basilur“ - susideda iš 6 arbatos rūšių: Green Valley, Baltasis menulis, rytietiškas žavesys, auksinis mėnulis, nakties magija ir masala.  

  Kaina 1149 
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija